تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

پنجشنبه 26 دی 1398
18:49
leyla
 

اپراتور درب اتوماتیک کشویی:

اپراتور درب اتوماتیک کشویی یا درب باز کن  درب اتوماتیک کشویی یا اپراتور درب کشویی یک دستگاه است که اعمال درب های اتوماتیک کشویی را اعم از باز شدن درب , انتظار , بسته شدن درب را کنترل می کند.

موارد استفاده اپراتور درب اتوماتیک کشویی:

اپراتور درب های کشویی معمولا بر روی درب های کشویی استفاده شده برای اماکن مسکونی استفاده می شود. همچنین این اپراتور در آسانسو رها نیز استفاده می شوند.

راه اندازی:

برای راه اندازی  یک اپراتور درب کشویی روش های متعددی وجود دارد.

  • رویکرد حسگر دار – زمانی که یک کاربر به درب نزدیک م یشود درب باز می شود.
  • دکمه فشاری – با فرشدن یک دکمه توسط کاربر درب باز می شود.
  • کنترل دسترسی – درب زمانی که یک سیستم کنترل یدستور دهد باز می شود.
  • خودکار – مانند آسانسور ها

حسگر های امنیتی:

یکی از موارد امنیتی اپراتور های درب های کشویی باز کردن درب در حال بسته شدن در صورت وجود شی در بین درب , درب شروع به باز شدن می کند و همیشه یک حسگر برای جلوگیری از برخورد درب با افراد در این نوع اپراتور ها وجود دارد. یکی از ساده ترین حسگر ها از این نوع حسگر نوری است که در صورت وجود یک شعی در میان درب موجب شکست نور و جلوگیری از بسته شدن درب می شود.

تشخیص برخورد:

در زمانی که یک شی توسط حسگر قابل شناسایی نیست , موتور BLDC می تواند مقاومت در برابر بسته شدن درب را تشخیص دهد و شروع به باز کردن درب کند.

فناوری:

محل قرار گیری اپراتور در بالای درب کشویی است که از یک موتور الکتریکی و یک قرقره و یک تسمه تشکیل شده است. در زمان شروع به کار موتور تسمه توسط قرقره چرخیده و درب باز می شود و برای بسته شدن آن نیز موتور بلعکس می چرخد.

انواع:

  • درب های کشویی استاندارد ( یک یا دو پره )
  • درب های کشویی تلسکوپی ( دو یا چهار پره )
  • درب های کشویی دایره ای ( منحنی )
  • درب های کشویی تاشو
  • درب های کشویی تمام شیشه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تبلیغات میان متنی

درب شیشه ای چیست؟ا   یکی از ملزومات دکوراسیون لوکس و مدرن ساختمان های امروز به حساب می آیند. قیمت درب شیشه ای را در سایت قائم الکتریک مشاهده کنید. همچنین درب ورودی ساختمان ها نیز برای حفظ امنیت عبور و مرور نیازمند تجهیزات راهبند است. قیمت راهبند  را از قائم الکترونیک به راحتی دریافت کنیدتیم نکته عمومی و عامیانه این است که در شیشه ای یا همان درب شیشه ای به درب اتوماتیک شیشه ای اشاره دارند. درب شیشه ای در انواع مختلف را از قائم الکترونیک بخواهید.

تبلیغات میان متنی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
درب اتوماتیک کشویی

یک درب شیشه ای کشویی یا درب پاسیو، نوعی درب کشویی در معماری و ساخت و ساز است، یک پنجره شیشه ای بزرگ باز در ساختاری است که دسترسی به درب از اتاق به خارج از منزل، هوای تازه و نور طبیعی فراوان دارد. درب شیشه ای کشویی معمولا یک واحد واحد متشکل از دو بخش پانل است، یکی از آنها ثابت است و یکی از تلفن های همراه برای کشویی باز است. طراحی دیگر، درب جیبی شیشه ای دیواری دارای یک یا چند پانل متحرک و کشویی به جیب های دیواری است، که به طور کامل برای تجربه اتاق باز در محیط باز گسترده می افتد.

درب شیشه ای کشویی به عنوان یک عنصر مهم از معماری بین المللی قبل از جنگ در اروپا و آمریکای شمالی معرفی شد. سابقه آنها درب کشویی Shoji و Fusuma در معماری سنتی ژاپنی است. رونق ساخت و ساز ساختمان پس از جنگ در سبک های مدرنیست و مدرن مدرن مدرن و سبک های مدرن و مجسمه سازی، خانه های چند منظوره، و زنجیره هتل های ممتاز، آنها را یک عنصر استاندارد در ساخت و ساز مسکونی و مهمان نوازی در بسیاری از مناطق ساخته است و کشورها.

اصطلاح

“دستی” درب کشویی بیان می شود که یک ناظر در خارج از ساختمان دیده می شود. درب چپ دست در سمت چپ باز می شود و یک دست راست دست راست را باز می کند. این روابط گاهی با حروف O و X توصیف می شوند، جایی که O پانل ثابت است و X پانل کشویی است. علامت O / X اجازه می دهد تا توصیف درب ها با بیش از دو پانل.

گزینه های طراحی

سنتی

طراحی درب های کشویی سنتی دارای دو بخش پانل، یکی ثابت ثابت و یک تلفن همراه برای کشویی باز است. درب کشویی واقعی یک ورق قاب قاب مستطیلی متحرک از شیشه پنجره است که به موازات یک پارتیشن شیشه ای همسایه تقسیم شده و اغلب ثابت شده به صورت مشابه نصب شده است. پانل متحرک به طور معمول در مسیر ثابت ثابت می شود و در هواپیما به طور موازی با پانل ثابت همسایه قرار می گیرد.

فرم خاصی برای Washitsu یا “اتاق های سبک ژاپنی”، ایجاد لغزنده درب Shoji و Fusuma با مواد سنتی برای استفاده داخلی و سازگاری های معاصر برای قرار گرفتن در معرض و استفاده های بیرونی است. آنها در رستوران ها، اقامتگاه ها، خانه های چای باغ ژاپنی و سایر شرایط مورد استفاده قرار می گیرند. تولید کنندگان تخصص در ژاپن و کشورهای غربی قرار دارند

ناپدید شدن

دیگر طراحی های کشویی، درهای جیب شیشه ای، تمام پانل های شیشه ای را به طور کامل به جیب های باز دیوار کشانده است، که به طور کامل برای یک اتاق باز “اتاق باز” در فضای باز باز می شود. این می تواند شامل دیوارهای گوشه پنجره، برای تار شدن حتی بیشتر از تمایز فضای باز در داخل و خارج. نسخه های دو داستان اغلب با استفاده از کنترل های از راه دور باز می شوند. برای مساحت های وسیع، نقطه باز نقطه مرکزی است و سه تا شش مسیر موازی برای حمل شش تا دوازده درب کشویی به جیب های دیوار در هر طرف استفاده می شود. محبوبیت اخیر آنها، پوشش مجله سرپناه و نوآوری های فنی و ساختاری، گزینه های بسیاری را برای بازار به ارمغان آورده است.

بی رحم و ناپدید شدن

طراحی درب اتوماتیک کشویی سوم، تمام پانل های شیشه ای را از بالا به حالت تعلیق درآورده و بالا رفتن را به صورت بی وقفه و بدون وقفه ادامه می دهد. آنها همچنین به جیب های جانبی ناپدید می شوند. در نهایت بسته شدن آنها کمی برای ایجاد یک مهر و موم ضد آب افت می کند. یک تولید کننده آلمانی تکنولوژی اصلی را توسعه داد و استفاده از آن در اکثریت آب و هوای معتدل است.

گوشه باز شدن

درب های شیشه ای کشویی می توانند به راحتی از یک اتصال گوشه ای دور شوند، بدون اینکه گوشه ای از گوشه نشینی یا فریم بیدار شوند. سبک گوشه ای از دو پروفیل عمودی، بخش نر و ماده ساخته شده است که با یک شکاف به هم متصل می شود و سپس با درهای کشویی می شکند. این نقطه ملاقات باید ۹۰ درجه باشد همچنین می تواند یک گوشه معکوس باشد که به این فریم ها امکان می دهد در هر طراحی یکپارچه قرار گیرد.

استفاده می کند
درب های شیشه ای کشویی در جنوب اروپا و در سراسر ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد: در اتاق های هتل، آپارتمان ها، آپارتمان ها، و اقامت؛ برای دسترسی به بالکن بالایی؛ برای نمایش های بزرگ – نور طبیعی افزایش یافته است؛ و برای افزایش هوای تازه دریافتی. علاوه بر این درب های کشویی شیشه ای معمولا در برخی از مناطق به عنوان درهای بین اتاق های داخلی یک خانه و حیاط، عرشه، بالکن، پاسیو و باغ، حیاط خلوت، کباب یا استخر شنا استفاده می شود. در این زمینه آنها اغلب درهای Patio نامیده می شوند. آنها همچنین در طراحی داخلی، اغلب در دفاتر و مناطق فروش خودرو استفاده میشوند تا فضای دفتر شخصی را به صورت بصری و قابل دسترسی در دسترس قرار دهند. در فضای داخلی مسکونی از آنها استفاده می شود، اغلب با شیشه شفاف “مات” که یک سنتی Shōji را تکرار می کند، اجازه می دهد تا نور روز برای نفوذ بیشتر به محل زندگی و گسترش فضای اندازه های داخلی.

درب Upvc Patio

درب های شیشه ای مخصوص کشویی به نام درب های روی صفحه نمایش پلت فرم در سیستم های راه آهن مورد استفاده قرار می گیرند تا از مسافران انتظار از عناصر محافظت کنند و همچنین برای جلوگیری از تلاش های خودکشی.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تبلیغات میان متنی

برای خرید محصولات تخصصی نیاز دارید که از یک مرجع کاملا متخصص مشاوره بگیرید. هموطنان ایرانی می توانند انواع جک برقی و قیمت جک برقی را در سایت  قائم الکترونیک دنبال کنند. / انواع دوربین مداربسته و نماترموود و تجهیزات شبکه را نیز دیگر محصولات شرکت قائم است.

همچنین می توانید کرکره برقی و قیمت کرکره برقی را در وبسایت قائم الکترونیک و از کارشناسان این شرکت استعلام کنید. ما 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما عزیزان هستیم.

تبلیغات میان متنی


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 83 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
دوربین مداربسته / اخبار تکنولوژی حفاظتی و دوربین مداربسته
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته / تجهیزات حفاظت تصویری / صنعت امنیت است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|